Akımlı Yataklar kaplama tesislerinin önemli parçalarıdır. Akım iletimini en iyi şekilde sağlamak için akımlı yatak imalatının da yeterince hassas olması gerekir. Bu amaçla sadece akımlı yatak yapımı için özel makinalar kullanmaktayız. Bu sayede gerekli imalat hassasiyetini koruyoruz.

Bakır tesisatında dikkat edilecek en önemli konu kesit konusudur. Bu konunun yanında akımın düzgün dağılım yapacağı bir tesisat yapılmalıdır. Maalesef ülkemizde bakır tesisatı konusunda çok yanlış örnekler mevcuttur.

Kaplama tesislerinde elektrik yada sıcak su ile ısıtma sistemleri kullanılmaktadır. Elektrikli ısıtma sistemleri belki ilk yatırım maliyeti açısından avantajlı olsada işletme maliyeti, iş yeri kazaları açısından dezavantajlıdır. Sıcak su ile ısıtma sistemi ise ilk yatırım maliyeti açısından kötü görünsede kısa zamanda kendini amorti etmektedir.

Firmamız Yüzey İşlem Sektöründe, Kaplama Tesisleri İmalatı, Özel Tasarımlar, Üretimler, Kurulum ve Bakımı konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 1200 m2 kapalı, Toplam 1800 m2 alana sahip tesisimizde, üretimde ve tedarikte tüketicimize en iyi imkanlarla, en hızlı şekilde hizmet sunabilmek temel politikamızdır. Üretimde en yeni teknolojiye sahip makineler, tecrübeli bir teknik kadro ve personelimizle taleplerinize karşılık vermekteyiz. Fiyat ve rekabet koşullarını göz önüne alan sürekli gelişen güvenilir ve kaliteli ürünlerle ürün gamını sürekli yenileyen dinamik, rekabetçi müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip bir firmayız.

İletişim

© 2023 TASARIMGEN Reklam ve Bilişim Hizmetleri