Kaplama tesislerinde havalandırma insan sağlığı ve tesis ömrü açısından en önemli konulardan biridir. Burada en çok dikkat edilmesi gereken konu doğru mühendislik çalışması ile doğru malzeme seçimidir.

Havalandırma yapılacak olan banyolarda kullanılan kimyasallara göre aspiratörlerinizin malzemesi seçilmeli ve aspiratör içinde paslanmaya maruz kalabilecek plastik ile kaplanmamış hiçbir metal kısım bırakılmamalıdır. Davlumbazlar kolay temizlenebilir, kapaklı ve sökülebilir yapıda olmalıdır.

Firmamız Yüzey İşlem Sektöründe, Kaplama Tesisleri İmalatı, Özel Tasarımlar, Üretimler, Kurulum ve Bakımı konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 1200 m2 kapalı, Toplam 1800 m2 alana sahip tesisimizde, üretimde ve tedarikte tüketicimize en iyi imkanlarla, en hızlı şekilde hizmet sunabilmek temel politikamızdır. Üretimde en yeni teknolojiye sahip makineler, tecrübeli bir teknik kadro ve personelimizle taleplerinize karşılık vermekteyiz. Fiyat ve rekabet koşullarını göz önüne alan sürekli gelişen güvenilir ve kaliteli ürünlerle ürün gamını sürekli yenileyen dinamik, rekabetçi müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip bir firmayız.

İletişim

© 2023 TASARIMGEN Reklam ve Bilişim Hizmetleri