22 +

Yıllık Deneyim

GALVOPLAS

HAKKIMIZDA

Yüzey İşlem Sektöründe, Kaplama Tesisleri İmalatı,Özel Tasarımlar, Üretimler, Kurulum ve Bakım konusunda uzman kadromu ile hizmet vermekteyiz.

Firmamız Yüzey İşlem Sektöründe, Kaplama Tesisleri İmalatı, Özel Tasarımlar, Üretimler, Kurulum ve Bakımı konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.
1200 m2 kapalı, Toplam 1800 m2 alana sahip tesisimizde, üretimde ve tedarikte tüketicimize en iyi imkanlarla, en hızlı şekilde hizmet sunabilmek temel politikamızdır. Üretimde en yeni teknolojiye sahip makineler, tecrübeli bir teknik kadro ve personelimizle taleplerinize karşılık vermekteyiz.

Fiyat ve rekabet koşullarını göz önüne alan sürekli gelişen güvenilir ve kaliteli ürünlerle ürün gamını sürekli yenileyen dinamik, rekabetçi müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip bir firmayız.
img

BİZ KİMİZ

img

Uzman ekipler ve ileri teknoloji ile desteklenen bu girişimci ortaklık ruhu gücünü, teknik, ticari ve mühendisliği aynı çatı altında birleştirmesinden alıyor.

img

MİSYONUMUZ

img

Yüksek üretim kalitesi ile üretilen ürünlerimizi müşterilerimize uygun fiyatlarla ve istenilen şartlarda sunmak ve müşteri tatminini sürekli arttırmak misyonumuzdur.

img

VİZYONUMUZ

img

Ürünlerimizi,müşteri istekleri doğrultusunda en iyi kalitede sunarak ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörde lider firma olmak vizyonumuzdur.

GALVOPLAS

Global Müşterilerimiz

İhtiyaçlarınız doğrultusunda hizmetlerimizden faydalanmak için,bize ulaşın.

GALVOPLAS

Yüzey İşlem Tesisleri

Yüzey İşlem Sektöründe, Kaplama Tesisleri İmalatı,Özel Tasarımlar, Üretimler, Kurulum ve Bakım konusunda uzman kadromu ile hizmet vermekteyiz.

➤ Otomatik Kaplama Tesisleri

➤ Manuel Kaplama Tesisleri

➤ Havalandırma Sistemleri

➤ Tesis Aksesuarları

➤ Revizyon & Bakım

➤ Servis & Destek

Firmamız Yüzey İşlem Sektöründe, Kaplama Tesisleri İmalatı, Özel Tasarımlar, Üretimler, Kurulum ve Bakımı konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 1200 m2 kapalı, Toplam 1800 m2 alana sahip tesisimizde, üretimde ve tedarikte tüketicimize en iyi imkanlarla, en hızlı şekilde hizmet sunabilmek temel politikamızdır. Üretimde en yeni teknolojiye sahip makineler, tecrübeli bir teknik kadro ve personelimizle taleplerinize karşılık vermekteyiz. Fiyat ve rekabet koşullarını göz önüne alan sürekli gelişen güvenilir ve kaliteli ürünlerle ürün gamını sürekli yenileyen dinamik, rekabetçi müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip bir firmayız.

İletişim

© 2023 TASARIMGEN Reklam ve Bilişim Hizmetleri