ALTIN KAPLAMA TESİSLERİ
GALVOPLAS YÜZEY İŞLEM TESİSLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

ALTIN KAPLAMA TESİSLERİ

Altın sarısı kaplama adını altın rengine benzediğinden almaktadır. Nikel içermeyen özelliği ile konfeksiyon yan sanayi ürünlerinin kaplanmasında Türkiye ve Dünyanın sayılı fermuar üreten firmalarının tercihidir. Oksitlenmeye karşı çok dayanıklı olup uzun ömürlü bir kaplamadır. Her türlü metal yüzeylere uygulamak mümkün olup daha geniş kapsamlı özel işlerin yapılmasında mümkündür. Süs eşyalarının kaplanmasında da kullanılır.
Askı Altın kaplama, rengini kaybetmeden vernik uygulandığında ise çok daha uzun ömürlü olan gerçek saf altının eritilerek yapıldığı elektrolize bir kaplamadır. En iyi uygulama çok parlak olan yüzeylere veya nikel kaplanmış düzgün satıhlara uygulanması kaplamanın kalitesini ve canlılığını arttırır. Pahalı bir kaplama olmasından dolayı genelde çok özel metal yüzeylere uygulanır. Kararması veya rengini kaybetmesi kullanım alanlarına göre çok uzun zaman alan kaliteli bir kaplamadır.

Firmamız Yüzey İşlem Sektöründe, Kaplama Tesisleri İmalatı, Özel Tasarımlar, Üretimler, Kurulum ve Bakımı konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 1200 m2 kapalı, Toplam 1800 m2 alana sahip tesisimizde, üretimde ve tedarikte tüketicimize en iyi imkanlarla, en hızlı şekilde hizmet sunabilmek temel politikamızdır. Üretimde en yeni teknolojiye sahip makineler, tecrübeli bir teknik kadro ve personelimizle taleplerinize karşılık vermekteyiz. Fiyat ve rekabet koşullarını göz önüne alan sürekli gelişen güvenilir ve kaliteli ürünlerle ürün gamını sürekli yenileyen dinamik, rekabetçi müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip bir firmayız.

İletişim

© 2023 TASARIMGEN Reklam ve Bilişim Hizmetleri